İstanbul Beyoğlu Kiralık Daire / Emlak

Taksim, İstanbul’un en tarihi dokularını bir arada bulunduran, en güzel muhabbetlere ev sahipliği yapan tarihi bir semttir. Taksim Kiralık Daire arayışında olan kişiler için eşsiz bir büyüye sahiptir. İstanbul Beyoğlu’nun en güzel yerlerinden biri olan Taksim hem meşhur meydanı ile hem de İstiklal Caddesi ile yılların eskitemediği bir havaya sahiptir. Tarihin ve kültürün en güzel örneklerini bulabileceğiniz Taksim, eski ibadethanelerin, eski tarihi binaların ve farklı işletmelerin bulunduğu bir noktadadır. Semt, tarihi tramvay ve İstiklal Caddesi’nde yürüyen kalabalıkla bir bütündür, adeta. İstanbul Taksim kiralık daireler açısından da bol seçeneğin olduğu, tarihi dokusu ile görenlerin hayran kaldığı çok sayıda binaya sahiptir. Burada eski mahalle kültürünün yansımalarını görmenin verdiği mutluluğu yaşayabilirsiniz. Özellikle de kiraladığınız daire Boğaz’ı görüyorsa evinizden alacağınız keyif gittikçe katlanır ve artar. Siz de Taksim’de kiralık emlak arayışında iseniz bizi arayın. Bölgedeki emlakçınız olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için en uygun evi bulabiliriz!

İstanbul Taksim Kiralık Daire

İstanbul’un nezih ilçelerinden biri olan Beyoğlu’nda ev sahibi olmanız henüz mümkün olmayabilir. Ancak işinize yakın, merkezi lokasyonda, her şeyin ayağınızın altında olduğu Beyoğlu Taksim kiralık konut seçenekleri tam da sizin yaşamak isteyeceğiniz türdendir. Yaşam şeklinize uygun oda sayısında konutlar ile semtte rahat bir hayat sürebilirsiniz. Oda sayısı denildiğinde genellikle bekarlar veya öğrenciler tarafından Taksim kiralık daire 1+1 olarak tercih edilir. Ancak bekarlar, arkadaşı ile ev tutmayı düşünenler ve evliler için Taksim kiralık daire 2+1 seçenekleri de oldukça revaçtadır. Hayalinizdeki evi kolayca bulmak için size rehberlik edecek bir emlak ofisi ile anlaşabilirsiniz. Yüksek tavanlı evlerinizde boğaz manzarasına karşı oturup dinlenmekten büyük keyif alacaksınız. Profesyonel emlakçı ve bölge danışmanlığı hizmeti almak için Beyoğlu’ndaki emlak şirketimiz ile görüşebilirsiniz.

Beyoğlu Taksim Kiralık Daire

İçinde yeni bir dünya yaratacağınız, tamamen size ait olan şirin bir daire kiralamak isterseniz Taksim tam da doğru adres… Burada Beyoğlu Taksim kiralık ev seçeneklerinden birini tutabilirsiniz. Yaşadığınız muhitte alışveriş merkezi, banka, sağlık hizmetleri gibi ihtiyaç duyabileceğiniz birçok şey ayağınızın altındadır. Taksim’de kiralık ev 1+1, 2+1 ve daha fazla oda sayısında ev seçeneği, balkon ve terası ile size bir yaşam alanı sunmak için var. Taksim’de sinema, tiyatro, konser gibi birçok etkinliğe rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksim Sanat Evi, Yapı Kredi Kültür Sanat gibi önemli sanat merkezlerine kolaylıkla gidebilir, buradaki sanatsal faaliyetleri takip edebilirsiniz. Toplu taşıma kullanmadan sosyal aktivitelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz Cihangir ve Galata’ya kolaylıkla yürüyerek ulaşabilirsiniz. Canınız bir İstanbul turu yapmak isterse yakındaki merkezi semtlere yürüyerek damak tadınıza uygun farklı restoranlarda kendinizi şımartabilirsiniz. İstanbul Taksim’de Kiralık konut arayışınız için size lokasyon, aradığınız ev büyüklüğü gibi her konuda yardımcı olabiliriz.

Compare listings

Karşılaştırmak