Ekspertiz Raporu
Mülkünüzün güncel piyasadaki değerini öğrenmeniz için Ekspertiz Raporu düzenliyoruz.
Profesyonel Pazarlama
Satış ve Pazarlamasını üstlendiğimiz mülkler için mülkünüze en uygun Profesyonel Pazarlama planımızı uyguluyoruz.
İhtiyaç Analizi
Gayrimenkul satın almak isteyen müşterilerimiz için detaylı İhtiyaç Analizi yaparak zamandan tasarruf ediyoruz.
Satıcı Danışmanlığı
Mülkünü satmak yada kiraya vermek isteyen müşterilerimiz için A' dan Z' ye tüm süreci yöneterek sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.
Alıcı Danışmanlığı
Mülk satın almak yada kiralamak isteyen müşterilerimiz için detaylı ihtiyaç analizi yaparak ihtiyaç ve isteklerinize en uygun mülkü bulmak için yola çıkıyoruz.
Yatırım Danışmanlığı
Yatırım yapmak isteyen müşterilerimiz ile detaylı ihtiyaç analizi yaparak yatırım tipi ve büyüklüğüne göre en iyi getiri sağlayacak mülkün arayışına çıkıyoruz.

2006 yılından itibaren gayrimenkul sektörünün çeşitli kollarında deneyim kazanan Asuman Aykut, yabancı fona bağlı Gayrimenkul Yatırım ve Proje Geliştirme şirketlerinde portföy araştırma değerleme, fizibilite çalışmaları ve satın alma, Uluslararası İnşaat şirketlerinde proje satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmuştur. Nisan 2015 yılından itibaren Kurumsal Gayrimenkul danışmanlığı şirketinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermeye başladı. Ağustos 2019 yılında Emlak sektörüne farklı bir bakış açısı getirmek üzere Asuman Aykut Real Estate şirketi kuruldu.

Gayrimenkul alım satım işlemlerinde alıcı, satıcı ve aracı olarak üç tarafta kazançlı çıkmalıdır. Bu nedenle yürüttüğüm bütün işlemlerde kazan kazan ilişkisine ve müşteri memnuniyetine yüksek özen gösteririm. Müşterilerime sunacağım portföy seçeneklerinin kendimin de beğenebileceği ya da içinde yaşamayı düşünebileceğim portföylerin olmasına dikkat ediyor; avantajlı yatırım fırsatları sunan gayrimenkulleri özel değerlendiriyorum. Referansla gelen müşterilerim var; bu nedenle sunacağım portföyleri özenle ve isabetli seçmeye gayret ediyorum. Satılık yerleri olan müşterilerimin mülklerini değerlendirip, uygun gördüğüm portföyleri mümkün olduğunca avantajlı bir şekilde piyasaya sunmaya çalışıyorum. Mesleğini bir yaşam tarzı olarak benimsemiş biri olarak, müşterilerimin ihtiyaç duyduğu her an ulaşılabilir olmayı önemsiyorum. İşimin en önemli kısmı hayal ettikleri eve kavuşmak için ya da iyi bir yatırım yapmak için yola çıkan müşterilerimin yanında olmak.

Teknolojinin sürekli gelişim gösterdiği bir zamanda, Asuman Aykut Real Estate Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı şirketinin amacı hizmetlerini en üst kalitede tutmak için güncel piyasayı ve son trendleri takip ederek müşterilerine güvenli ve konforlu bir deneyim yaşatmak.

Asuman Aykut Real Estate ağırlıklı olarak hizmet verdiği Beyoğlu bölgesinde; sanat, televizyon, girişim, yatırım ve iş dünyasından müşterilerinin memnuniyeti için sürdürülebilir olmayı ve hizmet kalitesinden ödün vermeden sürekli gelişerek fark yaratabilmeyi hedefliyor.

Müşterilerimizin Söyledikleri

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..

Asuman Hn ile ofisimizi yeni bir yere taşımak istediğimizde tanıştık. Güler yüzü, ihtiyacımızı doğru anlaması ve tüm süreçteki bize olan desteği ile kendisinden çok memnun kaldık. Bence Asuman Hn. doğru iki tarafı bir araya getirmekte çok başarılı. Onun sayesinde şu anda güzel ofisimizde işlerimizi yürütüyoruz. Şunu da itiraf edelim, kendisinin güler yüzü ve ilgisinden o kadar memnun kaldık ki, kendi ekibimizde çalışmasını bile talep ettik ama kendisi işini çok keyifle yaptığından bu teklifi yine güler yüzü ile geri çevirdi:)
tarafından Günnur Aktoros
Tomtom Gardens'ta portföyünüzdeki daireyi kiralarken ilginiz ve gösterdiğiniz caba için çok teşekkür ederim. Daire hakkında doğru bilgilendirmeyi alıp taleplerime hızlı ve çözümcül cevaplarla geri dönüş yaptınız. Ev kiralama işleminin ardından evi kullanırken de olan ilginiz sayenizde gayrimenkul danışmanlığına olan önyargılı yaklaşımımı kırmış bulunmaktayım. Tekrar teşekkürler, iyi çalışmalar
tarafından Halil Ünlü
Sevgili Asuman Aykut  is yeri değişikliği sürecimizde bizimle mükemmel bir işbirliği içerisinde çalışmıştır. Gerek konumuzu ve şartlarımızı kavraması gerekse her iki taraf arasında en iyi şartlardaki anlaşmayı oluşturması takdirle karşılanmıştır. İşine gösterdiği ciddiyet ve sorumluluk bizi çok memnun etti. Kendisine teşekkür eder başarılar dileriz.
tarafından Sevil Binat
Lokasyonu ve piyasa koşulları sebebiyle kiraya verilmesi pek te kolay olmayan gayrimenkulümü, sevgili Asuman Hanım'ın disiplinli, sistematik ve hedef odaklı gayretleri sayesinde içime çok sinen bir kira sözleşmesi ile kiraya vermiş olmaktan dolayı çok mutluyum. Asuman Hanım'dan bütün süreç boyunca çok profesyonel bir yaklaşımla aldığım bilgilendirmeler dışında, beni asıl memnun eden bu profesyonelliğin yanı sıra, bana gösterdiği içten ve samimi yaklaşımı oldu. Kendi ailemden bir gayrimenkul danışmanı olsa ancak bu kadar gönül rahatlığı ve güven duyabilirdim. İşini severek yaptığını her hali ile belli eden Asuman Hanım'ın, geçmiş iş tecrübesini de dikkate aldığımda benim için en doğru şartlarla süreci tamamlayacağından emindim. Kendisi işine karşı o kadar titizdi ki, kira sözleşmesini imzalayacağımız gün kendi evini taşımakta olduğu halde, önceliğe işini almakta bir an olsun duraksamadı. Bu kiralama sayesinde, sadece çok iyi bir gayrimenkul danışmanı değil, aynı zamanda içten bir arkadaş kazandığım için çok mutluyum. Bundan sonra da her türlü gayrimenkul alım-satım, kiralama işlerimde Asuman Hanım'a başvuracağım. Kendisine tekrar teşekkür eder, başarılar dilerim.
tarafından Nurdan Tuncay
Gayrimenkul danışmanı Asuman Aykut ile çalışmak hem samimi bir dostlukla, hem de hedefe en kısa zamanda ulaşmakla sonuçlandı. Bu başarının altında sevgili Asuman'ın çalışkanlığı, disiplini, içtenliği ve inandırıcılığı rol oynadı. Asuman işini severek yaptı ve satmaya, kiralamaya çalıştığı şeyin, içinde yaşanacak, mutlu olunacak bir mekan olduğu gerçeğini hiç unutmadı. Asuman’la güven içinde çalıştık.
tarafından Arif Aşçı
Asuman Aykut ile çalışmak harikaydı! Asuman hanım Beyoğlu'nda bir daire satın almamıza yardımcı oldu. Onunla çalışırken birkaç özellik göze çarptı: öncelikle, Asuman Hanım Beyoğlu'ndaki emlak piyasasını çok iyi biliyor. Beyoğlu, her biri kendine has özelliklere sahip birçok farklı küçük mahallenin birleşimidir. Üç blok yürüyün kendinizi farklı fiyatlar ve konut kalitesi ile farklı bir mahallede bulabilirsiniz. Asuman Hanım, tercihlerimize uygun bir mahalle bulma konusunda bize rehberlik etmede etkili oldu. İkinci, Bayan Aykut, müşterilerinin ihtiyaçlarını dikkatle dinler ve onları tatmin etmek için elinden geleni yapar. Bizim aramamız başlangıçta oldukça genişti, ama o bizim tercihlerimizi öğrendiği gibi, daha önce düşünmediğimiz bir bölgeye bizi yönlendirdi, bu sayede hangi bölge bizim için en uygun olduğu ortaya çıkmış oldu. Bu süreçte, çok sayıda mevcut portföyü eledi ve parametrelerimizi karşılayacak, bize zaman kazandıracak ve odaklanmamızı sağlayacak olanları bize sundu. Sorularımıza verdiği yanıtlarda her zaman hızlıydı. Üçüncü olarak, Asuman Hanım bir problem çözücüdür. Satın alma sürecimizde karşılaştığımız beklenmedik zorlukları aşmak için elinden gelenin en iyisini yaptı. Tüm taraflarla etkili bir şekilde iletişim kurdu, bizi gelişmelerden haberdar etti, sabır gösterdi ve çözülene kadar takip etti. Son olarak, Asuman Hanım iyi bir tutum sergiliyor, dürüst ve müşterilerine ve başkalarına yardım etmek için gerçekten çaba gösteriyor. Asuman Hanım'ın çalışmalarında başarılar diliyor, Beyoğlu'nda yer arayan herkese içtenlikle tavsiye ediyoruz.
tarafından Sari ve Tarhan Feyzioğlu
Asuman hanımla müteahhit bir tanıdığımız vesilesi ile tanıştık. Şişli de bir buçuk sene farklı emlakçılara verdiğimiz, kardeşlerle hisseli ve satamadığımız iki evimizi çok kısa süre içerisinde geniş müşteri portföyüyle sattı. Ailemizden biri gibi oldu kısa süre içerisinde. Sana çok teşekkür ediyorum Asuman hanımcığım. Saygı ve sevgilerimle…
tarafından Yeter Cibooğlu
Gayrimenkul danışmanı Asuman Aykut ile hayatımdaki ilk gayrimenkul alım sürecinde, içinde yaşamaya can attığım dairemi alırken çalışma şansına sahip oldum. Yoluma bir şekilde o çıkmasaydı bu kadar içime sinen bir ev alamayacağımı biliyorum. Gerçekten her açıdan çok yabancısı olduğum bir süreçte kendimi tamamen güvende hissettirmesiyle, hem profesyonelliği hem kurduğu yakınlıkla, sabrıyla, ilk andan itibaren doğru yerdeyim diye düşündüren dürüstlüğüyle, dairenin satıcılarıyla aramda kurulmasına önayak olduğu güven ilişkisiyle, ev alımını salt ticari bir süreçten ziyade içinde yaşanacak bir alanın kurulması olarak deneyimlememi kolaylaştıran yaklaşımıyla Asuman hanım benim için çok büyük bir fark yarattı. Daire alım, satım, kiralama için onunla çalışacak herkesin de çok memnun kalacağına eminim. Onun sayesinde ev sahibi olma süreci benim için stresli değil keyifli bir deneyim oldu. Bunun için çok müteşekkir hissediyorum ve herkese içtenlikle tavsiye ediyorum.
tarafından Feride Eralp

Blog Yazılarımızdan

güncel haberler için bize sadece bir e-posta kadar uzaksınız

Compare listings

Karşılaştırmak