İstanbul Galatasaray Kiralık Daire / Emlak

Beyoğlu, İstanbul’un buram buram tarih kokan en eski ve güzel semtlerinden bir tanesidir. Tarihi yapıları ile de bunu kanıtlayan nitelikte olan Galatasaray kiralık daire arayanlar için de eşsiz bir semttir. Burada ailenizle ya da kendi başınıza tutacağınız bir ev, mimari yapısı, içinin ferah dekorasyonu, tarih kokan duvarları ile yaşayabilirsiniz. Bu yaşanmışlıklar ve Osmanlıdan kalan izler bir arada iken yaşanmışlıkların büyüsü ile kuşatılırsınız. Galatasaray, Galatasaray Lisesi’nin de yer aldığı bölgeden adını alır. Bu bölgede çok sayıda turist görmek mümkündür. Yapı Kredi Kültür ve Yayıncılık, Çiçek Pasajı ve Balık Pazarı Galatasaray’da gidebileceğiniz en bilindik güzel mekanlardandır. Bunun yanında ise diğer eğlence mekanları, kafeler, restoranlar Galatasaray semtinde yer alan vakit geçirilebilecek mekanlardır. Bu civarda yaşayan yabancı komşularla samimi ilişkiler geliştirip onların kültürleri ve mutfakları hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Bu tarih kokan semtte ev kiralamayı düşünüyorsanız Beyoğlu bölgesi emlakçınız olarak danışmanlık hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız!

Beyoğlu Galatasaray Kiralık Daire

Beyoğlu’nun hem Osmanlı hem Fransız kültürüne şahitlik ve ev sahipliği yapmış semti Galatasaray’dır. Burada Fransız mimarisinin etkilerini görmek mümkündür. Galatasaray civarındaki görkemli tarihi binalar, genel itibariyle insana ferahlık hissi verir. Bu yüzden normalde beton blokların yaptığı iç karartıcı etkinin tam tersine insan ruhunu dinlendiren bir özelliğe sahiptir. Galatasaray Lisesi Civarı Kiralık daire arayanlar, burada çok kültürlü yapının etkilerini rahatlıkla görebilirler. Galatasaray’dan kolaylıkla geçebileceğiniz Taksim ve meşhur İstiklal Caddesi ruhunuza iyi gelecek bir coşku verir. Geniş caddedeki tarihi binalar arasında dolaşmak insanın ruhunu okşar nitelikte. Beyoğlu sinemasına ve Muammer Karaca Tiyatrosuna kolayca ulaşabilirsiniz. Galatasaray, Taksim’e kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyonda olduğu için toplu taşıma kullanmanıza gerek bile kalmaz. Galatasaray Lisesine yakın kiralık daire tutarak çocuğunuzu buradaki liseye rahatlıkla göndermeyi tercih edebilirsiniz. Siz de merkezi lokasyonda olan Galatasaray üzerinden iş yerinize rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Burada size uygun tarihi bir daire kiralamak için profesyonel emlakçılık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Galatasaray Lisesi Civarı Kiralık Daire

Galatasaray Lisesi civarı kiralık daireler de en çok aranan ve aileler tarafından da tercih edilen konutlar arasındadır. Lisede öğrenci olacak çocuklar için ailelerin tercihi genel olarak okula yakın bir evdir. Çünkü bu sayede çocuklar, yollarda vakit kaybetmeden evlerine gelebilirler. Servisle ya da toplu taşıma ile ilgili herhangi bir sorun yaşamadan rahat bir hayat sürebilirsiniz. Galatasaray kiralık daireler ile kendiniz ve aileniz için rahat bir yaşam alanı seçerek, her gününüzü ayrı güzel ve heyecan içinde yaşayabilirsiniz. Eğer farklı kültürlere ve yapılara merakınız varsa hafta sonunda Üç Horan Ermeni Kilisesi, Avrupa Pasajı ve ST Antuan Kilisesi gibi yapıları gezip kültürü ve tarihi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Siz de Beyoğlu Galatasaray’da tarihi yüksek tavanlı kiralık daire tutarak yeni yaşam alanınızda ve mahallenizde keyifli ve rahat bir hayat sürebilirsiniz. Gelin boğaz manzaralı tarihi dokulu yeni evinizi bulmanıza yardım edelim. Şimdi Beyoğlu’ndaki emlak danışmanlık hizmetlerimizden faydalanın, hayalinizdeki daire için günlerce araştırma yapmaktan kurtulun.

Compare listings

Karşılaştırmak