İstanbul Cihangir Kiralık Daire

Cihangir, İstanbul’da yeni hayat kurmaya çalışan, işe yeni başlamış, ailesinden uzakta bekar hayatı süren ya da ailesiyle yaşamak isteyen herkes için idealdir. Eski ve tarihi yapıları seven kişiler için birebirdir. Cihangir kiralık daire arayışında olan kişiler, burada aradıkları tarihi dokuyu, ferah ve Cumhuriyet dönemi ve sonrası mimari yapıların bol olduğu sokakları sıkça görebilirler. Karaköy ve Taksim arasında kalan bölgede Cihangir kiralık daire fiyatları bulunulan sokağa, evin manzara görüp görmemesine, büyüklüğüne göre değişir. Binanın tarihi olup olmaması seçeceğiniz evin kirasına etki edebilir. Eğer birkaç sene içerisinde İstanbul Beyoğlu’nda bir emlak almayı düşünenlerdenseniz karar sürecinde Cihangir kiracı olarak ta yaşayabileceğiniz güzel semtlerden. Manzaralı, balkonlu ya da bahçeli daire seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Siz de emlak danışmanlık şirketimiz ile görüşüp profesyonel emlakçılık hizmetlerimizden faydalanın, sizin için istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun daireyi en kısa sürede bulalım!

Cihangir Kiralık Manzaralı Daire

Güzel bir deniz ya da boğaz manzarası herkes için ferahlık veren ve iç açan bir yapıdadır. Hele de İstanbul’da çarşı, toplu taşıma, AVM, sağlık hizmetleri gibi her açıdan kolay bir noktada bulunuyorsa yaşadığınız yer bu dünyada cennet olarak nitelendirilebilir. Tarihi dokusunu kaybetmemiş, taş yapılar, Fransız balkonlar, geniş odalar ile Cihangir kiralık manzaralı daire seçeneklerini çok sevebilirsiniz. Cihangir kiralık daire Boğaz manzaralı ise akşamüstü gün batımını çok farklı bir zevkle izleyebilirsiniz. Eşsiz bir yaşam deneyimi için siz de Cihangir boğaz manzaralı kiralık daire tutabilirsiniz. En güzel aile ve arkadaş sohbetlerinizde, akşam yemek sofranızda Güneş’in kızıl gökyüzünde kayboluşunu izleyebilirsiniz. Bunun için ister küçük ister geniş başınızı sokacağınız bir daire bularak huzur kokan tarihi semtte mutlu yaşamınızı sürdürebilirsiniz. İstanbul Beyoğlu bölge uzmanınız olarak emlak arayışınızda semtin manzaralı evlerini keşfetmenizi sağlayalım!

Cihangir Kiralık Daireler

İstanbul Cihangir’de hayatınıza yeni bir yön vererek, tarihin içinde yaşanmışlıklara şahit olarak eski yapıların sağlamlığını bizzat hissederek yaşayabilirsiniz. Büyük bir aile iseniz Cihangir kiralık daire 3+1 seçenekleri tam da isteyeceğiniz tipte olabilir. Bir yada iki çocuklu bir aile için ideal olan 3 oda bir salon evler, yaşam alanı olarak ferahlığı, ideal tavan yüksekliği ile de rahat etmenizi sağlar. Semt olarak Beyoğlu’nun en güzel bölgelerinden biri olan Cihangir, sanat anlamında da aradığınızı bulabileceğiniz hareketli bir yerdir. Siz de tek başınıza ya da ailenizle yaşayacağınız güvenilir bir semtte kiralık ev tutmak için emlakçı arayışındaysanız size şehrin güzel dokusu içinde istediğiniz evi rahatlıkla bulabiliriz. Boğaz manzaralı evinizde kahvenizi yudumlamanın keyfini yaşamak için elinizi çabuk tutun. Beğendiğiniz o ferah ve tarihi dokulu evi sizden önce bir başkası kapmasın!

Compare listings

Karşılaştırmak